Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Райффайзен Банк — вакансия в Керівник відділення (Лівий берег)
Вакансия закрыта

Керівник відділення (Лівий берег)

Райффайзен Банк
1 неделю назад
15 сентября 2023
Киевул. Севастопольська, 7/13

Ми Райффайзен Банк Україна - український банк. Уже 30 років ми створюємо та вибудовуємо банківську систему нашої держави. Ми були і є одним з найбільших банків країни, надійним плечем для мільйонів українців.

Райффайзен Банк працює як універсальний банк, надаючи широкий перелік фінансових послуг різним клієнтським сегментам — роздрібним та корпоративним клієнтам, малому та середньому бізнесу, фінансовим установам.

Наш пріоритет – бездоганна якість послуг. Ми прагнемо зміцнити наші конкурентні переваги шляхом втілення інновацій, пошуку та використання нових можливостей. Ми зосереджені на цінностях, які є чітким орієнтиром для дій. У центрі уваги понад 5000 співробітників та майже 3 мільйони клієнтів. #Райфкоманда інтегрує принципи різноманіття, рівності та інклюзивності у повсякденну роботу. Поєднання у роботі принципів людиноцентричності та інновацій – наш шлях.  

Станьте частиною #Райфкоманди - людей, які будуть з нами в русі інновацій.

Запрошуємо досвідченого та енергійного Керівника Відділення приєднатися до нашої неймовірної команди. Ваша роль буде полягати в управлінні та координації всіх напрямків роботи відділення для забезпечення високоякісного обслуговування клієнтів Райфу.
 
Вакансія передбачає:

 • Керування щоденною роботою відділення, забезпечення виконання стандартів обслуговування та виконання цілей
 • Лідерство та мотивація команди відділення, надання наставницької підтримки, забезпечення розвитку і використання Agile принципів
 • Підтримки відносин з існуючими клієнтами та залучення до обслуговування нових клієнтів роздрібного бізнесу (приватні особи та клієнти бізнес банкінгу), забезпечення продажу банківських продуктів та надання сервісу клієнтам
 • Забезпечення високого рівня задоволеності клієнтів через якісні консультації, оперативне вирішення питань чи складних ситуацій, постійне вдосконалення процесів
 • Ведення обліку фінансових операцій, контроль за роботою каси та забезпечення відповідності нормативним документам
 • Співпраця з вищим керівництвом, аналіз діяльності відділення та звітування про результати

Необхідний досвід та знання:

 • Від 3 років досвід роботи в банківській сфері за напрямком продажу продуктів та сервісу клієнтів фізичних та юридичних осіб
 • Керівний досвід від 1 року
 • Досвід мотивації та розвитку команди
 • Знання банківських продуктів, процедур та стандартів обслуговування
 • Вільний рівень володіння державною діловою мовою
 • Вища освіта

Навички:

 • Відмінні лідерські якості
 • Комунікативні навички та навички ведення переговорів
 • Висока відповідальність та орієнтованість на досягнення цілей
 • Аналітичні та організаційні навички

Ми пропонуємо вам можливість лідерства в динамічному середовищі, де ви зможете реалізовувати свої професійні амбіції та зробити особистий вклад у розвиток банківської системи України.

Ми пропонуємо:

Досвід роботи у великому системному міжнародному бізнесі: робота у великій міжнародній компанії, яка створює різноманітне та інклюзивне середовище для професійного та особистого розвитку співробітників.

Стабільний дохід: конкурентоспроможна зарплата та квартальний бонус до 180% за ваші зусилля і внесок. Участь у внутрішній реферальній програмі – можливість отримувати грошові бонуси за рекомендації кандидатів на вакансії банку. Участь у мотиваційних програмах для працівників відділень – отримання винагород за кращі результати.

Соціальний пакет та програма Wellbeing: 28 днів оплачуваної відпустки, медичне страхування з першого робочого дня, офіційне працевлаштування. Турбота про ментальне та фізичне здоров’я: індивідуальні психологічні сесії та групові лекції, безкоштовні спортивні онлайн-заняття.

Кар'єрний розвиток: обмін знаннями з колегами, можливість підвищення кваліфікації та перекваліфікація. Корпоративні курси та тренінги soft skills у нашій корпоративній академії. Командоутворюючі заходи та участь у соціальних проєктах.

Наша команда у Facebook

Тихомиров Антон

Райффайзен Банк — вакансия в Керівник відділення (Лівий берег): фото 2