Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Райффайзен Банк — вакансия в Головний економіст операційного сервісу клієнтів
Вакансия закрыта

Головний економіст операційного сервісу клієнтів

Райффайзен Банк
2 месяца назад
10 июля 2023
Львов

Ми – Аваль – Райффайзен Банк Аваль – Райффайзен Банк Україна – український банк. 

Уже 30 років з перших кроків Незалежності ми створюємо та вибудовуємо банківську систему нашої держави #Разом_з_Україною. Ми були і є одним з найбільших банків країни, надійним партнером для мільйонів українців.

Ми зосереджені на цінностях, які є чітким орієнтиром для дій. У центрі уваги понад 5500 співробітників та майже 3 мільйона клієнтів. Ми з повагою ставимось до кожного рішення, кожної історії й кроку наших колег та клієнтів. #Райфкоманда інтегрує принципи різноманіття, рівності та інклюзивності у повсякденну роботу.

Поєднання у роботі принципів людиноцентричності та інновацій – наш шлях. Станьте частиною #Райфкоманди - людей, які будуть з нами в русі інновацій.  

Ми пропонуємо:

Досвід роботи у великому системному міжнародному бізнесі: робота у великій міжнародній компанії, яка створює різноманітне та інклюзивне середовище для професійного та особистого розвитку співробітників. Потужна спільнота Raiffeisen Bank International, яка складається з високопрофесійних та успішних команд з різних країн.

Стабільний дохід: конкурентоспроможна зарплата та бонуси за ваш особистий внесок, винагорода за участь у реферальній програмі.

Зручний та безпечний формат роботи: гнучкі умови, можливість працювати у гібридній моделі (дистанційно та в офісі). Для виконання своїх обов’язків можна використовувати офіси із безперебійним живленням та наявними бомбосховищами.

Соціальний пакет та програма Wellbeing: 28 днів оплачуваної основної відпустки та додаткові відпустки, медичне страхування, офіційне працевлаштування. Турбота про ментальне та фізичне здоров'я: індивідуальні психологічні сесії та групові лекції, безкоштовні спортивні онлайн-заняття.

Професійний розвиток: обмін знаннями з колегами, у тому числі й з-за кордону, можливість підвищення кваліфікації та перекваліфікація. Участь у внутрішніх відборах. Навчання внутрішнє та зовнішнє. Корпоративні курси та тренінги soft skills у нашій корпоративній академії. Командоутворюючі заходи та участь у соціальних проєктах.

Усі переваги роботи у Райфі - https://raiffeisen.ua/storage/files/raif-benefits-ukr-final-ho.pdf

Необхідний досвід:

  • Досвід роботи в операційному департаменті Банку вітається
  • Досвід роботи від 1 року з клієнтами Банку та встановлення ефективних взаємовідносин 
  • Комунікабельність та здатність до швидкого навчання
  • Лояльність до командної роботи
  • Самостійність у прийнятті рішень та наполегливість в отриманні результату
  • Навички письмового та ділового спілкування українською мовою

Що ви будете робити:

Дистанційне обслуговування клієнтів Бізнес-банкінгу: 

  • Отримання/обробка документів для здійснення належної перевірки клієнтів ( в т.ч. актуалізація даних, переідентифікація клієнтів).
  • Опрацювання АМL – запитів клієнтів юридичних осіб та фізичних осіб підприємців щодо фінансового моніторингу безготівкових операцій в національній валюті (пояснення  діяльності, запит документів, сумнівні операції).

Приєднуйтеся до #Райфкоманди!  

Наша команда у соцмережах:
Facebook
Instagram

Цимбал Тетяна

Райффайзен Банк — вакансия в Головний економіст операційного сервісу клієнтів: фото 2