Поиск работы на robota.uaukraine
Райффайзен Банк — вакансия в Менеджер-касир у відділення банку

Менеджер-касир у відділення банку

Райффайзен Банк
4 дня назад
22 сентября 2023
Николаев
В офисе/на месте
Полная занятость
Бонуси / премії
Медичне страхування
Курси іноземної мови
Регулярний перегляд зарплат

Ми Райффайзен Банк Україна - український банк. Уже 30 років ми створюємо та вибудовуємо банківську систему нашої держави. Ми були і є одним з найбільших банків країни, надійним плечем для мільйонів українців.

Райффайзен Банк працює як універсальний банк, надаючи широкий перелік фінансових послуг різним клієнтським сегментам — роздрібним та корпоративним клієнтам, малому та середньому бізнесу, фінансовим установам.

Наш пріоритет – бездоганна якість послуг. Ми прагнемо зміцнити наші конкурентні переваги шляхом втілення інновацій, пошуку та використання нових можливостей. Ми зосереджені на цінностях, які є чітким орієнтиром для дій. У центрі уваги понад 5000 співробітників та майже 3 мільйони клієнтів . #Райфкоманда інтегрує принципи різноманіття, рівності та інклюзивності у повсякденну роботу. Поєднання у роботі принципів людиноцентричності та інновацій – наш шлях.  

Станьте частиною #Райфкоманди - людей, які будуть з нами в русі інновацій.

Необхідні знання та досвід:

 • Досвід роботи в банківській сфері або в сфері фінансового обслуговування клієнтів буде перевагою, але готові навчати і кандидатів без досвіду
 • Вільний рівень володіння державною діловою мовою
 • Добре володіння комп'ютером, знання новітніх прикладних офісних програм
 • Вища або середньо-спеціальна освіта

Навички:

 • Висока відповідальність, уважність до деталей
 • Відмінні комунікативні навички та вміння працювати з різними типами клієнтів
 • Готовність швидко навчатися та вдосконалювати свої навички

Обов'язки:

 • Здійснення касових операцій з готівковими коштами та цінностями: платежі, валюто-обмінні операції, грошові перекази, погашення кредитів та інші банківські операції
 • Забезпечення професійного та доброзичливого обслуговування клієнтів банку, у т.ч. вітання/зустріч клієнтів на відділенні
 • Ведення обліку готівки, дотримання стандартів безпеки та внутрішніх правил банку
 • Відкриття, закриття та обслуговування рахунків приватних клієнтів банку
 • Продаж банківських продуктів, виявлення потреб клієнтів та рекомендація відповідних рішень
 • Участь у процесі відкриття/закриття операційного дня

Приєднуйтесь до нашої команди, де кожен працівник відіграє важливу роль у підтримці наших клієнтів!

Ми пропонуємо:

Досвід роботи у великому системному міжнародному бізнесі: робота у великій міжнародній компанії, яка створює різноманітне та інклюзивне середовище для професійного та особистого розвитку співробітників.

Стабільний дохід: конкурентоспроможна зарплата та квартальний бонус до 180% за ваші зусилля і внесок. Участь у внутрішній реферальній програмі – можливість отримувати грошові бонуси за рекомендації кандидатів на вакансії банку. Участь у мотиваційних програмах для працівників відділень – отримання винагород за кращі результати.

Соціальний пакет та програма Wellbeing: 28 днів оплачуваної відпустки, медичне страхування з першого робочого дня, офіційне працевлаштування. Турбота про ментальне та фізичне здоров’я: індивідуальні психологічні сесії та групові лекції, безкоштовні спортивні онлайн-заняття.

Кар'єрний розвиток: обмін знаннями з колегами, можливість підвищення кваліфікації та перекваліфікація. Корпоративні курси та тренінги soft skills у нашій корпоративній академії. Командоутворюючі заходи та участь у соціальних проєктах.

Наша команда у Facebook

Райффайзен Банк — вакансия в Менеджер-касир у відділення банку: фото 2