Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Райффайзен Банк — вакансия в Менеджер з обслуговування клієнтів бізнес банкінгу (ст.м. Печерська)
Вакансия закрыта

Менеджер з обслуговування клієнтів бізнес банкінгу (ст.м. Печерська)

Райффайзен Банк
1 неделю назад
27 сентября 2023
Киевул. Генерала Алмазова, 4А

Ми Райффайзен Банк Україна - український банк. Уже 30 років ми створюємо та вибудовуємо банківську систему нашої держави. Ми були і є одним з найбільших банків країни, надійним плечем для мільйонів українців.

Райффайзен Банк працює як універсальний банк, надаючи широкий перелік фінансових послуг різним клієнтським сегментам — роздрібним та корпоративним клієнтам, малому та середньому бізнесу, фінансовим установам.

Наш пріоритет – бездоганна якість послуг. Ми прагнемо зміцнити наші конкурентні переваги шляхом втілення інновацій, пошуку та використання нових можливостей. Ми зосереджені на цінностях, які є чітким орієнтиром для дій. У центрі уваги понад 5000 співробітників та майже 3 мільйони клієнтів. #Райфкоманда інтегрує принципи різноманіття, рівності та інклюзивності у повсякденну роботу. Поєднання у роботі принципів людиноцентричності та інновацій – наш шлях.  

Станьте частиною #Райфкоманди - людей, які будуть з нами в русі інновацій.

Запрошуємо вас приєднатися до нашої дружньої команди. Ваша роль буде полягати в наданні відмінного обслуговування нашим клієнтам та допомозі їм з вибором найкращих фінансових рішень.

Обов'язки:

 • Забезпечення професійного та доброзичливого обслуговування клієнтів сегменту бізнес банкінгу (фізичні особи-підприємці та юридичні особи)
 • Підтримка відносин з існуючими клієнтами та залучення до обслуговування нових
 • Активний продаж банківських продуктів, виявлення потреб клієнтів та рекомендація відповідних рішень
 • Залучення/продаж продуктів клієнтам сегменту бізнес банкінгу: беззаставні кредити, овердрафти, кредитні картки, депозитні продукти, страхові продукти, еквайринг, зарплатні проєкти
 • Надання банківського сервісу для клієнтів корпоративного бізнесу
 • Відкриття, закриття та обслуговування рахунків приватних клієнтів банку - кредитних карток, кредитів готівкою, депозитних, страхових продуктів та інших фінансових продуктів банку
 • Забезпечення високого рівня задоволеності клієнтів через якісні консультації, оперативне вирішення питань чи складних ситуацій, постійне вдосконалення процесів

Необхідні знання та досвід:

 • Досвід роботи в банківській сфері або в сфері фінансового обслуговування клієнтів від 1 року
 • Знання банківських продуктів, процедур та стандартів обслуговування, розуміння банківських бізнес процесів
 • Вільний рівень володіння державною діловою мовою
 • Добре володіння комп'ютером, знання новітніх прикладних офісних програм
 • Вища освіта

Навички:

 • Відмінні комунікативні навички, вміння вести переговори
 • Висока відповідальність, уважність до деталей
 • Орієнтованість на досягнення цілей
 • Аналітичні здібності

Ми пропонуємо:

Досвід роботи у великому системному міжнародному бізнесі: робота у великій міжнародній компанії, яка створює різноманітне та інклюзивне середовище для професійного та особистого розвитку співробітників.

Стабільний дохід: конкурентоспроможна зарплата та квартальний бонус до 180% за ваші зусилля і внесок. Участь у внутрішній реферальній програмі – можливість отримувати грошові бонуси за рекомендації кандидатів на вакансії банку. Участь у мотиваційних програмах для працівників відділень – отримання винагород за кращі результати.

Соціальний пакет та програма Wellbeing: 28 днів оплачуваної відпустки, медичне страхування з першого робочого дня, офіційне працевлаштування. Турбота про ментальне та фізичне здоров’я: індивідуальні психологічні сесії та групові лекції, безкоштовні спортивні онлайн-заняття.

Кар'єрний розвиток: обмін знаннями з колегами, можливість підвищення кваліфікації та перекваліфікація. Корпоративні курси та тренінги soft skills у нашій корпоративній академії. Командоутворюючі заходи та участь у соціальних проєктах.

Наша команда у Facebook

Тихомиров Антон

Райффайзен Банк — вакансия в Менеджер з обслуговування клієнтів бізнес банкінгу (ст.м. Печерська): фото 2

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: