Поиск работы на robota.uaukraine

IT Auditor

Райффайзен Банк
3 недели назад
08 сентября 2023
Киевул. вулиця Генерала Алмазова, 4а
В офисе/на месте
Полная занятость
Бонуси / премії
Корпоративні заходи
Медичне страхування

Ми Райффайзен Банк Україна - український банк. Уже 30 років ми створюємо та вибудовуємо банківську систему нашої держави. Ми були і є одним з найбільших банків країни, надійним плечем для мільйонів українців.  

Райффайзен Банк працює як універсальний банк, надаючи широкий перелік фінансових послуг різним клієнтським сегментам — роздрібним та корпоративним клієнтам, малому та середньому бізнесу, фінансовим установам. 

Наш пріоритет – бездоганна якість послуг. Ми прагнемо зміцнити наші конкурентні переваги шляхом втілення інновацій, пошуку та використання нових можливостей. Ми зосереджені на цінностях, які є чітким орієнтиром для дій. У центрі уваги понад 5000 співробітників та майже 3 мільйони клієнтів . #Райфкоманда інтегрує принципи різноманіття, рівності та інклюзивності у повсякденну роботу. Поєднання у роботі принципів людиноцентричності та інновацій – наш шлях.   

Станьте частиною #Райфкоманди - людей, які будуть з нами в русі інновацій.

Що ви будете робити:

 • Проведення ІТ аудитів, аналіз IT процесів, систем, ризиків та контролів
 • Оцінка та надання рекомендації щодо відповідності системи управління ІТ-ризиками, внутрішнього ІТ-контролю, перевірка ефективності функціонування ІТ процесів та ІТ систем, аналіз відповідності до нормативних актів НБУ, вимог Групи, а також внутрішніх документів Банку та кращим практикам
 • Підготовка висновків та рекомендацій аудиту (українською та англійською мовами)
 • Погодження результатів перевірки та рекомендацій з представниками підрозділів банку
 • Підготовка презентацій аудиторських звітів керівництву
 • Моніторинг виконання рекомендацій аудиту та виправлення виявлених в ході перевірок недоліків та по вдосконаленню процесів та систем Банку

 Необхідні знання та досвід:

 • Вища освіта (інформаційні технології, інформаційна безпека, математика чи кібернетика)
 • Не менше 1 року досвіду роботи в сфері ІТ-аудиту, інформаційних технологій або інформаційної безпеки
 • Вільне володіння українською мовою
 • Володіння англійською мовою на рівні не нижче Upper Intermediate
 • Знання чинного законодавства України та положень Національного банку України
 • Знання концепцій системи внутрішнього контролю, управління ризиками та корпоративного управління
 • Знання COBIT, ITIL, ISO 27k, NBU#95, GDPR та інших практик та нормативних актів, що стосуються ІТ
 • Відповідний професійний сертифікат буде перевагою (CISA, 27001 тощо)

Ми пропонуємо:

Досвід роботи у великому системному міжнародному бізнесі: робота у великій міжнародній компанії, яка створює різноманітне та інклюзивне середовище для професійного та особистого розвитку співробітників. Потужна спільнота Raiffeisen Bank International, яка складається з високопрофесійних та успішних команд з різних країн.

Стабільний дохід: конкурентоспроможна зарплата та бонуси за ваш особистий внесок, винагорода за участь у реферальній програмі.

Зручний та безпечний формат роботи: гнучкі умови, можливість працювати у гібридній моделі (дистанційно та в офісі). Для виконання своїх обов’язків можна використовувати офіси із безперебійним живленням та наявними бомбосховищами.

Соціальний пакет та програма Wellbeing: 28 днів оплачуваної основної відпустки та додаткові відпустки, медичне страхування, офіційне працевлаштування. Турбота про ментальне та фізичне здоров'я: індивідуальні психологічні сесії та групові лекції, безкоштовні спортивні онлайн-заняття.

Професійний розвиток: обмін знаннями з колегами, у тому числі й з-за кордону, можливість підвищення кваліфікації та перекваліфікація. Участь у внутрішніх відборах. Навчання внутрішнє та зовнішнє. Корпоративні курси та тренінги soft skills у нашій корпоративній академії. Командоутворюючі заходи та участь у соціальних проєктах.

Наша команда у Facebook

Цимбал Тетяна