Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Спеціаліст з платежів (інтерн)

lifecell
2 месяца назад
26 июня 2023
Киевул. вулиця Солом'янська, 11A.

lifecell — український діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування, і є частиною Turkcell — турецького постачальника конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг.

На стажуванні в компанії lifecell ти прокачаєш себе та свої навички, зануришся в сферу телекомунікацій, будеш працювати над реальними проектами в динамічному середовищі, відкритій та позитивній атмосфері.

Що очікує:

Організація своєчасного проведення оплат по договорам кабельної каналізації та енергопостачання сайтів, згідно умов; перевірка та прийняття договорів; планування та забезпечення контролю за виконанням OpEx витрат; управління та координація роботи співробітників підрядних компаній щодо надання FCR сервісу.

Функціональні обов’язки

 1. Попередня перевірка та прийомка договорів оренди та енергопостачання базових станцій. Участь у процесі оптимізації витрат шляхом надання рекомендацій щодо умов договорів. 
 2. Організація процесу своєчасного проведення оплат, у відповідності до умов договорів, вимог законодавства та внутрішніх вимог компанії, перевірка коректності даних в рахунках та заявках на оплату; чіткий щоденний контроль розблокування всіх набраних платежів.
 3. Проведення щоденного контролю повернення грошових коштів, інформування відповідальних; оформлення запитів на Департамент Казначейства про надання оригіналів платіжних доручень (на вимогу).
 4. Організація процесу своєчасного проведення оплат по кабельній каналізації, збору та передачі первинних документів до фінансової дирекції для нарахувань.
 5. Організація своєчасної підготовки реєстрів оригіналів договорів оренди, актів виконаних робіт та передача до бухгалтерії.
 6. Створення нових кредиторів в САП і оновлення даних.
 7. Комунікація з іншими департаментами по питанням платежів, умов контрактів, первинних документів.

 Вимоги:

 • Знання основ бухгалтерського обліку, оподаткування, знання стандартів міжнародної звітності;
 • Основи законодавства з питань розрахунків по оренді;
 • хороші математичні навички; увага до деталей; дотримання визначених термінів, навички багатозадачності та керування часом; організаційні, аналітичні, комунікативні навички.

Якщо ти:

 • Студент 4-6 курсів або випускник університету
 • Отримуєш або вже маєш вищу освіту в напрямках: Економіка, Фінанси, Банківська справа, Бухгалтерський облік, Телекомунікації.
 • Володієш знаннями у цій сфері та готовий розвиватися й надалі
 • Комунікабельний, уважний до деталей та бажаєш працювати в команді — ми чекаємо на тебе!

Стань справжнім професіоналом разом з командою lifecell!

Стажування триває до 6-ти місяців.

Філімонова Дар'я

Похожие вакансии по городам: