Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

play
Вакансия закрыта

Бухгалтер

Фармак, АТ
2 месяца назад
01 августа 2023
Киевул. Кирилівська 59

Компанія «Фармак» — це найбільший виробник, експортер, драйвер українського фармацевтичного ринку. Від 2010 року компанія зайняла лідерську позицію серед кращих роботодавців! 

На вас чекає стабільна робота, особисте та кар’єрне зростання, перемоги на міжнародному рівні. 

У «Фармак» кожен працівник виконує роботу величезного значення в подвійному сенсі: вкладає знання та старання в компанію та розширює власні горизонти кваліфікації.

Ми з радістю запрошуємо долучитися до нашої команди професіоналів на посаду   Бухгалтер  (ділянка "розрахунок з постачальниками")

Що необхідно для успішного виконання завдань:

  • Вища освіта (Економічна кібернетика. Міжнародна економіка, Фінанси, Облік та аудит, Економіка підприємства).
  • Досвід роботи на посаді Бухгалтера від 1-го року.
  • Знання методичних матеріалів з організації та ведення бухгалтерського обліку, облікової політики, правил документообігу.
  • Базові знання комп'ютерної техніки та програмного забезпечення.

Чекаємо на Ваше резюме з очікуваним рівнем ЗП.

На цій відповідальній посаді вам гарантовано:

Мотивація: конкурентна, офіційна заробітна плата за системою грейдів, бонуси на основі КРІ, премії, доплати та надбавки за вклад у розвиток компанії.

Команда: самовіддані спеціалісти, об’єднані особливою корпоративною культурою. Тут панує взаємоповага, доброзичливість, єдність і професійний азарт.

Безпека: безкоштовне медичне страхування для вас, та за корпоративними тарифами — для ваших рідних. Облаштоване бомбосховище на випадок повітряних тривог та небезпеки з боку ворога.

Дозвілля та корпоративне волонтерство: змагання в корпоративних спортивних командах; участь у благодійних заходах і турбота про довкілля. Літні табори для діток. 

Цікаві проєкти для молоді: Школа молодого науковця, #Farmak_Lab, Хакатон, унікальні навчальні програми для студентів із подальшим працевлаштуванням у «Фармак».

Якщо ви, як і ми, прагнете спрямовувати свій потенціал на вдосконалення цього світу, то ми точно знайдемо спільну мову. Чекаємо на ваше резюме!

Ірина

Фармак, АТ  — вакансия в Бухгалтер: фото 2

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: