Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

play
Вакансия закрыта

Інженер-технолог (дослідно-промислова дільниця)

Фармак, АТ
3 месяца назад
15 июня 2023
Киевул. Кирилівська, 59

Фармак — це не тільки виробництво лікарських засобів, а ще й лабораторія з вирощування топових фахівців та видатних людей! Для плідної праці нам необхідно ваше бажання і трішки навичок, які зазначимо нижче. Про все інше ми подбаємо.

Ми добре знаємося на рецептах ліків, а ще краще — на рецептах успіху. Завдяки цьому, сьогодні ми є найбільшим експортером лікарських засобів для понад 20 країн світу. З 2010 р. “Фармак” — лідер та драйвер фармацевтичного ринку України та входить у ТОП-5 компаній за інноваційністю. А також, за даними рейтингу economika+, ми стали переможцями проєкту «ТОП-100 Кадри. Бренди. Роботодавці» і можемо пишатися званням — кращі роботодавці України.

В компанії відкрита позиція Інженер-технолога.

ЦІЛЬ ПОСАДИ: Виконання робіт, пов'язаних з технологічною підтримкою трансферу технологій нових ЛЗ, процесів удосконалення та оптимізації діючої номенклатури, роботи по внесенню альтернативних виробників АФІ, допоміжних речовин та первинного пакування, виробництво фармацевтичних/біотехнологічних лікарьких засобів, медичних виробів та АФІ 

Наш колега знає:

  • Технологію виробництва лікарських засобів
  • Типові технологічні процеси та режими виробництва лікарських засобів
  • Технологічне обладнання і принципи його роботи
  • Вимоги GMP
  • Розуміє взаємозвязки між процесами розробки, виробництва та забезпечення якості

Має досвід роботи:

  • З технологічним обладнанням (таблет-прес, гранулятор, сушка у псевдозрідженого шару, установки для нанесення плівкового покриття, реактори, ферментер, фільтраційні установки, машини наповнення та укупорювання та ін.)
  • Обладнанням для контролю фізико-технологічних параметрів

Обов'язкова наявність закінченої вищої освіти за напрямком: 

  • Хімічна технологія та інженерія, Біотехнологія, Фармація

А тепер поговоримо про вас. Все це може стати частиною вашого життя:

  • ШВИДКИЙ РОЗВИТОК, професійний та особистісний. Ви матимете можливість працювати з висококваліфікованими професіоналами, адже в нас працюють 35 кандидатів наук і 6 докторів наук. Також для вас на території працюють технічна і художня бібліотеки. 
  • КОМФОРТНІ УМОВИ ПРАЦІ. 95% всього прибутку компанії йде на розвиток та модернізацію компанії. В нас є 5 новітніх лабораторій та найбільший лабораторно-технічний комплекс R&D. Найсучасніше обладнання провідних світових виробників: Siemens, GEMU, AQUAFLOT, SBM, Bosch.
  • МОТИВАЦІЮ, фінансову і не тільки. Гідна заробітна плата двічі на місяць за принципом грейдів — поділу штату на ранги, внаслідок чого справедливо оцінюватимуться ваші зусилля. Натхненний і творчий процес у колективі, нові проєкти, що даватимуть можливість розкрити ваш потенціал. 
  • БЕЗПЕКУ, оскільки ми надаємо не лише офіційне працевлаштування, а й медичне страхування для співробітників та їх рідних. А також облаштоване комфортне бомбосховище на території заводу.
  • КОМАНДА МРІЇ. Зараз вся команда в Фармак — це дуже розвинені люди, які обожнюють свою справу та віддаються компанії повністю. А інтелектуальне середовище — це позитивний фактор для розвитку. Ми — велика дружня сім'я, приєднуйся!

Відправляйте резюме — якщо ви той, кого ми шукаємо, то ми зателефонуємо вам якнайшвидше! Вдалого дня!

Ірина HR

Фармак, АТ  — вакансия в Інженер-технолог (дослідно-промислова дільниця): фото 2
Фармак, АТ  — вакансия в Інженер-технолог (дослідно-промислова дільниця): фото 5

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: