Пошук роботи на robota.uaukraine

Водій/Водійка транспортних засобів

International Medical Corps
4 дні тому
26 вересня 2023
Миколаїв
В офісі/на місці
Повна зайнятість

Міжнародний Медичний Корпус ніколи не вимагає від кандитатів внесків, платежів або інших грошових операцій. Якщо у зв'язку з працевлаштуванням на роботу у вас вимагають гроші, будь ласка, повідомте про це Міжнародному Медичному Корпусу на сайті для повідомлень про неправомірну поведінку: www.InternationalMedicalCorps.ethicspoint.com. Будь ласка, не надсилайте своє резюме або заявку на цей сайт, вони не будуть розглянуті.

Опис вакансії: 

Відділ логістики є однією з основних допоміжних функцій, яка допомагає ММК Україна підтримувати сильну команду шляхом подання заявок згідно усім необхідним правилам та нормам. Висвітленю закупівель. Логістикою, управлінням автопарком і складуванням. 

Всі автомобілі IMC в Україні є орендованими. Незважаючи на те, що вони орендовані, їх слід вважати власністю IMC і поводитися з ними з увагою та повагою. Транспортні засоби зарезервовані виключно для діяльності, пов’язаної з роботою IMC (як зазначено в щотижневому маніфесті). 

Водій повинен безпечно транспортувати персонал у різні пункти призначення в країні за потреби. Допомагає в зборі та доставці пакетів і завантаженню предметів, необхідних для заходів з реагування на надзвичайні ситуації. Лише водії співробітники IMC мають право керувати транспортними засобами, орендованими IMC.

Основні Завдання і Обов’язки: 

 • Безпечно перевозити співробітників у різні пункти призначення в країні. Відвозити персонал до різних віддіілів та філіалів компанії та допомагати їм під час ліквідації надзвичайних ситуацій. 

 • Відповідає за всі навантаження на транспортні засоби, пов'язані з реагуванням на надзвичайні ситуації. 

 • Координується з командою матеріально-технічного забезпечення та персоналом стосовно речей, які необхідно відправити для заходів. 

 • Здійснює зв'язок з інспектором транспортної логістики з питань, пов'язаних з підтримкою експлуатації транспортних засобів, включаючи щоденні записи в журналах транспортних засобів і забезпечує очищення та заправку транспортних засобів. 

 • Переконується, що бортові журнали підписані відповідним пасажиром і належним чином заповнені. 

 • За потреби виконує дрібний механічний ремонт автомобіля. 

 • Негайно повідомляти менеджеру з логістики та безпеки про будь-які пошкодження автомобіля. 

 • Негайно повідомляти про будь-які проблеми, пов'язані з безпекою персоналу IMC або транспортних засобів 

 • Подавати звіти менеджеру з логістики та безпеки негайно після будь-якої аварії. 

 • Виконує будь-які інші обов’язки, призначені спеціалістом з логістики та координаторами логістики. 

 • Посилаючись до полісу транспортного засобу IMC для отримання додаткової інформації, водії повинні обзнайомитися та підписати поліс транспортного засобу IMC при вступі до організації

Мінімальні вимоги 

 • Ефективне партнерство та робочі стосунки в мультикультурному та мультиетичному середовищі з делікатністю та повагою до різноманітності. 

 • Досвід водіння не менше 3 років. 

 • Бути віком не молодше 19 років, мати дійсне водійське посвідчення не менше 2 років. 

 • Повинен мати повністю чисте українське посвідчення водія 

 • Не мати жодних захворювань, які перешкоджають безпечній експлуатації автомобіля IMC. 

 • Має бути в змозі заповнити бортовий журнал і контрольний список автомобіля. 

 • Мати чисте судове минуле. 

 • Дотримуйтеся місцевих правил водіння. 

 • Знати про всі автомобільні інструменти, які повинні бути в автомобілі (аптечка першої допомоги, з’єднувальні кабелі, вогнегасник, запасне колесо, домкрат, набір інструментів тощо), і переконуватися, що вони знаходяться в повному робочому стані. Водії повинні знати місцезнаходження цих предметів. 

 • Вміти негайно повідомляти про будь-які проблеми з безпекою транспортних засобів спеціалісту з логістики та координатору логістики. 

 • Здатність виконувати дрібний механічний ремонт транспортних засобів за потреби. 


Норми поведінки

Відповідно до даної посади, людина повинна сприяти та заохочувати культуру дотримання та етики в усій організації та підтримувати чітке розуміння стандартів відповідності Міжнародного Медичного Корпусу та етичних стандартів донорства. Співробітники також несуть відповідальність за запобігання порушення нашого кодексу поведінки та етичних норм, які можуть включати конфлікти інтересів чи етичних норм чи політики безпеки. Якщо ви бачите, чуєте або дізнаєтеся про порушення кодексу поведінки та етичних норм чи політики безпеки , ви зобов’язані про це повідомити. 

Якщо це наглядова позиція, слід подавати приклад етичної поведінки через власну поведінку та нагляд за роботою інших; забезпечити, щоб ті, хто звітує перед вами, мали достатні знання та ресурси для дотримання стандартів, викладених у кодексі поведінки та етичних норм; контролювати відповідність підлеглих працівників; забезпечити дотримання кодексу поведінки та етичних норм та політики Міжнародного Медичного Корпусу, включаючи політику безпеки та захисту від приниження, знущання та сексуальних домагань на робочому місці, постійно та справедливо; підтримувати працівників, які сумлінно піднімають такі питання або виражають занепокоєння. 

Безпека 

Всі співробітники поділяють відповідальність та зобов’язання щодо безпеки та захисту населення, з яким ми працюємо, включаючи особливо вразливі категорії дорослих та дітей. Це включає захист від наступної поведінки наших співробітників або партнерів: сексуальна експлуатація та насилля; експлуатація праці, нехтування або насилля над дітьми, дорослими, що відносяться до групи ризику або ЛГБТ-представниками; будь яка форма торгівлі людьми. 

Рівні можливості 

Міжнародний Медичний Корпус з гордістю надає рівні можливості працевлаштування всім співробітникам і кваліфікованим кандидатам без урахування раси, кольору шкіри, релігії, статі, сексуальної орієнтації, національного або етнічного походження, віку, інвалідності або статусу ветерана. 

International Medical Corps пишається тим, що надає рівні можливості працевлаштування всім співробітникам і кваліфікованим кандидатам незалежно від раси, кольору шкіри, релігії, статі, сексуальної орієнтації, національного чи етнічного походження, віку, інвалідності чи статусу ветерана. 

Схожі вакансії