Пошук роботи на robota.uaukraine

Ця вакансія вже завершена

Вакансія закрита

Начальник служби маркетингу

20 000 ₴  
Hotel Ukraine
2 місяця тому
07 липня 2023
Київвул. Інститутська 4

Готель "Україна" шукає на посаду начальника служби маркетингу відповідальну та цілеспрямовану особу з відповідною кваліфікацією.

Розглядаємо кандидидатів які мають практику роботи у готелях не менше 2 років та володіють досконало англійською мовою, мають навички роботи з програмами готелів (Servio).

На дану посаду кандидат повинен знати:

 - основи організації готельної діяльності;

- теорію і практику маркетингу, його принципи, задачі та методи маркетингових досліджень;

- методи вивчення ринкової конюктури, методики та проведення та аналізу результатів маркетингових досліджень вітчизняних і світових ринків;?

- методи прогнозування і моделювання попиту, формування конкурентоспроможного асортименту послуг;

-порядок ціноутворення, розроблення стратегії цін?    порядок розробки планів маркетингової діяльності та бюджету реклами;

- основи рекламної справи, способи і методи рекламування готельних послуг?    способи встановлення ділових контактів з контрагентами;

- принципи обліку і складання звітності про виконання планів маркетингової діяльності;

-основи менеджменту, бюджетування та бухгалтерського обліку;

-порядок оформлення та укладання господарських договорів; етику ділового спілкування та ведення переговорів, методи ведення ділових переговорів, методику ведення діловодства;

Чітко володіти та використовувати в роботі:

- Збільшенням обсягів продажу послуг готелю шляхом представлення  готелю в глобальних міжнародних системах комп’ютерного бронювання туристичних послуг (Global Distribution Systems – GDS) та на міжнародних Інтернет-сайтах on-line бронювання готельних послуг, використовуючи сучасні стратегії продажу номерного фонду. Забезпечення усіх аспектів взаємодії готелю з провайдером GDS та представниками Інтернет-сайтів, включаючи надання та своєчасне оновлення усіх необхідних даних для представлення готелю в GDS та на Інтернет-сайтах, оперативну зміну стратегій продажу номерного фонду в GDS залежно від завантаженості готелю, обмін необхідною документацією з провайдером GDS та представниками Інтернет-сайтів.

- Пошук та налагодження зв’язків із національними та іноземними туристичними операторами, потенційними корпоративними клієнтами готелю як в Україні так і за її межами. Організація цільової розсилки рекламно-інформаційних матеріалів готелю туристичним  операторам, центральним органам влади, представництвам міжнародних організацій та іноземних компаній, посольствам та консульствам іноземних держав в Україні, банкам, страховим компаніям та іншим потенційним корпоративним клієнтам, а також інші форми директ-маркетингу.

- Підготовка проектів договорів про надання готельних послуг, супроводження процесу їх укладання, реєстрація таких договорів та оперативне інформування відповідних підрозділів готелю про укладені договори та розміри наданих клієнту знижок (відсоток комісійної винагороди). 

-Вивчення ринку рекламно-інформаційних послуг з метою вибору надійних та кваліфікованих організацій для виготовлення сувенірної та поліграфічної продукції, розміщення інформації в ЗМІ, довідникових виданнях та в мережі Інтернет, відео- аудіо- та іншої реклами послуг.

- Організація участі готелю у  міжнародних готельних та туристичних виставках, підготовка рекламних та інформаційних матеріалів для участі в ярмарках, оформлення акредитацій, запрошень, пропусків на виставки для ділових партнерів, висвітлення участі готелю у міжнародних виставках на Інтернет-сайті готелю.

- Організація проведення художньої цифрової фотозйомки інтер’єрів готелю та ресторану для розміщення на Інтернет-сайті готелю, використання при підготовці макетів поліграфічної продукції та з презентаційною метою, контроль за оновленням фотографічного матеріалу відповідно до оновлення інтер’єрів.

- Розповсюдження інформації про готель через туристичні фірми та організації, які співпрацюють з готелем, в тому числі розміщення на Інтернет-ресурсах. 

- Розробка заходів, спрямованих на поліпшення якості готельних послуг, на основі вивчення вітчизняного та світового досвіду і впливу науково-технічного прогресу.

- Забезпечення аналізу ефективності проведених маркетингових заходів.

Графік роботи 5/2 з 9:00 до 18:00 (Субота, неділя - вихідні)

Олександр Володимирович

Схожі вакансії по містах:

Схожі вакансії за професіями: