Пошук роботи на robota.uaukraine

Ця вакансія вже завершена

Вакансія закрита

Медичний представник, м. Житомир

Польфарма
2 тижні тому
05 вересня 2023
Житомир

Компанія «Polpharma» оголошує конкурс на посаду «Медичний представник», ОТС напрямок м. Житомир.

Polpharma – першокласна генерична компанія, лідер фармацевтичного ринку в Україні та Європі.

  У своїй діяльності ми керуємося гаслом «Люди допомагають людям». Корпоративна соціальна відповідальність є невід'ємною частиною нашої повсякденної діяльності.

 Polpharma – це робоче місце, що мотивує розвивати таланти та вибирати свій професійний шлях.

 Основні цінності: повага, сумлінність, відповідальність, солідарність та співпраця. Якщо Ви поділяєте їх, - приєднуйтесь до команди Polpharma, щоб рости пліч-о-пліч з кращими фахівцями! У вас буде можливість побудови успішної кар'єри, професійного та особистого зростання. 

Вимоги до успішного кандидата:-вища медичну або фармацевтична освіта, досвід роботи медичним представником буде перевагою,-комунікативні здібності,-амбітність і готовність працювати в активному ритмі,-володіння технікою ведення переговорів на високому рівні, sales skills - обов'язково,-орієнтація на результат із дотриманням своєчасної звітності,-впевнене володіння ПК,-наявність посвідчення водія категорії В.

 Обов'язки: -візити до лікарів та в аптеки, проведення презентацій,-організація промоції на довіреній території, якісне надання інформації про компанію та її препарати цільової аудиторії,-досягнення планових показників на довіреній території,-забезпечення наявності препаратів в аптеках,-своєчасне планування та звітність відповідно до стандартів компанії.

Компанія пропонує: -офіційне працевлаштування (дотримання КЗпП України), медична страховка,-конкурентний рівень оплати (за підсумками співбесіди-навички, техніки, досвід),-щомісячний бонус згідно досягнень, розвиток та можливості для професійного зростання,-необхідне матеріальне та технічне забезпечення (службове авто, мобільний зв'язок, інше). Зайнятість – повний робочий день. 

Якщо Ви відповідаєте вищеописаним вимогам, надсилайте резюме з фото. 

Контактна особа: Дмитро   Показати контакти +38-050-532-99-72

  Відправити резюме

 Надсилаючи нам своє резюме, Ви погоджуєтесь на обробку Ваших персональних даних у рамках чинного законодавства України. Ми зобов'язуємось використовувати цю інформацію виключно для розгляду Вашої кандидатури на відкриті вакансії компанії, а також для встановлення контакту за допомогою засобів зв'язку контактної інформації, зазначеної в резюме. 

Дмитро Білокобильський

Схожі вакансії за професіями: