Пошук роботи на robota.uaukraine

Провизор / Фармацевт

13 500 — 28 000 ₴   залежить від кількості змін
2 тижні тому
24 листопада 2023
Одесавул. Дюковская 5
В офісі/на місці
Повна зайнятість

Компанія "Dental Center" є провідним медичним закладом в місті Одесса, спеціалізуючимся на наданні стоматологічних послуг високої якості. Ми прагнемо забезпечити нашим пацієнтам найкращу медичну допомогу, тому шукаємо в свою команду досвідченого провізора/фармацевта.

Задачі:

- Прийом та обробка рецептів від лікарів-стоматологів - Підготовка та видача лікарських засобів та медичних препаратів пацієнтам - Контроль за наявністю і термінами придатності лікарських засобів - Дотримання вимог щодо зберігання та видачі медичних препаратів - Консультування пацієнтів щодо правильного застосування та дозування лікарських засобів Вимоги:

- Вища фармацевтична освіта - Досвід роботи в аптеці. Вміння працювати з рецептами та медичними препаратами - Знання законодавства з питань фармацевтичної діяльності - Відповідальність та уважність до деталей - Вміння працювати в команді та спілкуватися з пацієнтами Пропонуємо:

- Роботу в сучасному та комфортному медичному закладі - Заробітну плату, відповідну вашим навикам та досвіду - Професійний розвиток та можливість пройти навчання від провідних спеціалістів - Дружній та професійний колектив - Можливість розвиватися та зробити кар'єру. Якщо ви готові приєднатися до нашої команди та бути частиною професійного середовища, запрошуємо вас відгукнутися на цю вакансію. Будемо раді познайомитися з вами та обговорити можливості співпраці.

Звертатися за телефоном:0997109240

Юлія Олександрівна

Dental Center

Медицина та Охорона здоров'я