СТАРШОГО/ШУ СОЦІАЛЬНОГО/НУ ПРАЦІВНИКА/ЦЮ соціальної квартири
у Проєкт «Підтримка реформи кращого догляду у Волинській області шляхом зміцнення соціальних послуг та системи догляду за дітьми».
Термін реалізації проєкту: 01 жовтня2024 р. — 30 вересня 2025 р.
Зайнятість: повна
Географія проєкту: м. Луцьк
Цільові групи проєкту:
- діти, які постраждали від війни в Україні;
- сім'ї в складних життєвих обставинах;
- вагітні і жінки з дітьми.
Основні цілі проєкту:
- надання комплексної психо-соціальної і гуманітарної допомоги дорослим і дітям;
- забезпечення неформальної освіти і дозвілля дітей;
- надання тимчасового прихистку для вагітних і жінок із дітьми у Соціальних квартирах.
Основні завдання старшого соціального працівника:
- Організація ведення випадків вагітних і жінок з дітьми, які перебувають у соціальній квартирі.
- Координація надання черговими соціальними працівниками соціальних (соціально-педагогічних, соціально-побутових, інформаційних), медичних, юридичних та інших видів послуг клієнтам.
- Ведення необхідної документації соціальної квартири.
- Налагодження контактів із державними й громадськими організаціями соціальної сфери й перенаправлення до них вагітних жінок, молодих жінок з дітьми та членів їхніх сімей для забезпечення необхідної ефективної допомоги.
- Проведення індивідуальних та групових занять із формування у вагітних і молодих жінок із дітьми навичок, необхідних для подальшого соціально активного життя.
- Проведення групових та індивідуальних занять щодо формування у жінок навичок самостійного ведення господарства.
- Консультування жінок та навчання догляду з метою розвитку дитини.
- Проведення групових занять щодо формування навичок здорового способу життя.
- Ведення робочих записів і документації, підготовка та подання звітів.
- Дотримання конфіденційності інформації, яка стосується клієнток та членів їхніх сімей.
- Активна участь у всіх необхідних організаційних заходах, які проводяться в соціальній квартирі; за необхідності розробка та організація соціально-профілактичних заходів.
Вимогидо кандидатів:
- Вища освіта в соціальній сфері, громадському здоров'ї, психологічний, педагогічній сфері.
- Мінімум 3 роки досвіду роботи в соціальній сфері.
- Володіння пакетом MS Office.
- Вільне володіння українською мовою.
- Високий рівень відповідальності;
- Стратегічне та аналітичне мислення;
- Націленість на результат;
- Відмінні організаторські здібності та лідерські компетенції;
- Знання та неухильне дотримання професійних етичних стандартів.
ПОРЯДОК УЧАСТІ В КОНКУРСІ:
Кандидат, який відповідає усім вищеперерахованим критеріям має надіслати свою заявку (резюме із супровідним листом) на адресу: [відгукнутися] (тема листа «Вакансія старшого соціального працівника Соціальної квартири — [Ваше ім'я]»).
Інформація про замовника послуг
Представництво HealthRight Inernational (Право на здоров’я) в Україні — міжнародна благодійна організація, яка працює у сфері громадського здоров’я та захисту прав людини з метою забезпечення доступу до медичних та соціальних послуг для вразливих верств населення.
Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) — благодійний фонд, заснований міжнародною організацією HealthRight International з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, ґендерно зумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.
Рівні можливості роботи для всіх
МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» та представництво HealthRight Inernational (Право на здоров’я) в Україні є організаціями рівних можливостей і не дискримінують кандидатів у своєму виборі на основі раси, кольору шкіри, релігії, статі, національного походження, політичної приналежності, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, сімейного стану, інвалідності, генетичної інформації, віку.
Сексуальна експлуатація та наруга заборонені в усіх формах. Організація впроваджує політику запобігання сексуальним домаганням, сексуальній експлуатації та нарузі, в тому числі на робочому місці. Процедури регулюються відповідно до політики ЗСЕН та організаційних правил і положень організації.
Згідно внутрішніх процедур організації, співробітники та надавачі послуг організації мають пріоритетне право на участь в конкурсі на відкриті вакансії.
В процесі відбору кандидатів проводиться перевірка біографічних даних, рекомендаційних листів і довідок (отриманих документів) кандидатів, етична поведінка кандидата є частиною щорічної атестації.
Ангеліна Яковенко