Пошук роботи на robota.uaukraine
Райффайзен Банк — вакансія в Старший юрист (валютні операції)
Віддалена робота

Старший юрист (валютні операції)

Райффайзен Банк
2 дні тому
29 вересня 2023
Київвул. вул. Генерала Алмазова, 4аметро Печерська
Віддалена робота
Гібридна
В офісі/на місці
Повна зайнятість
Медичне страхування
Офіс біля метро
Гібридний формат роботи
Офіційне працевлаштування

Ми Райффайзен Банк Україна - український банк. Уже 30 років ми створюємо та вибудовуємо банківську систему нашої держави. Ми були і є одним з найбільших банків країни, надійним плечем для мільйонів українців.  

Райффайзен Банк працює як універсальний банк, надаючи широкий перелік фінансових послуг різним клієнтським сегментам — роздрібним та корпоративним клієнтам, малому та середньому бізнесу, фінансовим установам. 

Наш пріоритет – бездоганна якість послуг. Ми прагнемо зміцнити наші конкурентні переваги шляхом втілення інновацій, пошуку та використання нових можливостей. Ми зосереджені на цінностях, які є чітким орієнтиром для дій. У центрі уваги понад 5000 співробітників та майже 3 мільйони клієнтів . #Райфкоманда інтегрує принципи різноманіття, рівності та інклюзивності у повсякденну роботу. Поєднання у роботі принципів людиноцентричності та інновацій – наш шлях.   

Станьте частиною #Райфкоманди - людей, які будуть з нами в русі інновацій. 

Ми пропонуємо:

Досвід роботи у великому системному міжнародному бізнесі: робота у великій міжнародній компанії, яка створює різноманітне та інклюзивне середовище для професійного та особистого розвитку співробітників. Потужна спільнота Raiffeisen Bank International, яка складається з високопрофесійних та успішних команд з різних країн.

Стабільний дохід: конкурентоспроможна зарплата та бонуси за ваш особистий внесок, винагорода за участь у реферальній програмі.

Зручний та безпечний формат роботи: гнучкі умови, можливість працювати у гібридній моделі (дистанційно та в офісі). Для виконання своїх обов’язків можна використовувати офіси із безперебійним живленням та наявними бомбосховищами.

Соціальний пакет та програма Wellbeing: 28 днів оплачуваної основної відпустки та додаткові відпустки, медичне страхування, офіційне працевлаштування. Турбота про ментальне та фізичне здоров'я: індивідуальні психологічні сесії та групові лекції, безкоштовні спортивні онлайн-заняття.

Професійний розвиток: обмін знаннями з колегами, у тому числі й з-за кордону, можливість підвищення кваліфікації та перекваліфікація. Участь у внутрішніх відборах. Навчання внутрішнє та зовнішнє. Корпоративні курси та тренінги soft skills у нашій корпоративній академії. Командоутворюючі заходи та участь у соціальних проєктах.

Необхідний досвід:

 • Вища юридична освіта
 • Досвід роботи за напрямком в банках, юридичних та аудиторських компаніях від 1 року
 • Досвід роботи із супроводження та документування зовнішньоекономічних та валютних операцій, досконале знання валютного законодавства
 • Експертні навички оформлення юридичних документів та складання презентацій, а також пошуку та обробки правової та іншої дотичної інформації в інтернеті
 • Вільний рівень володіння державною діловою мовою
 • Юридична англійська (не нижче advanced)
 • Вміння працювати в додатках Microsoft Office
 • Відповідальність, комунікабельність та аналітичний досвід

Що ви будете робити:

 • Надання висновків щодо відповідності законодавству зовнішньоекономічних/валютних операцій клієнтів та банку
 • Супроводження проєктів та погодження договорів щодо залучення банком кредитів/гарантій від МФО, договорів з розподілу ризиків, інших проєктів міжнародного фінансування
 • Надання консультацій, розробка типових договорів та внутрішньобанківських документів за міжбанківськими операціями, форвардними операціями, операціями СВОП, купівлі-продажу валюти та з іншими фінансовими інструментами    

Наша команда у Facebook

Цимбал Тетяна

Райффайзен Банк — вакансія в Старший юрист (валютні операції): фото 2